Kierownik Działu Serwisu Gwarancyjnego

16 000 złbrutto
Wymiar pracy: Pełen etat
Umowa:
  • Umowa o pracę
  • Umowa B2B
Dodatkowe informacje i wymagania:
  • Dopuszczalna praca zdalna
  • Prawo jazdy
Oferta od: Firmy
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
BERKER DOMINIS Sp. z o.o. ● offline W serwisie od: lipiec 2024

Opis

Generalny wykonawca robót budowlanych specjalizujący się w budowie obiektów kubaturowych, działający na  rynku od 20 lat poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy:  Miłków (możliwa praca hybrydowa)  + wizje lokalne – woj. Dolnośląskie
Zadania:
  • Zarządzanie zespołem specjalistów w Dziale Serwisu Gwarancyjnego,
  • Nadzorowanie procesów związanych z przyjmowaniem i realizacją zgłoszeń serwisowych,
  • Obsługa systemu CRM do obsługi gwarancyjnej,
  • Organizowanie i uczestniczenie w wizjach lokalnych, serwisach gwarancyjnych
  • Kontakt z Klientami oraz podwykonawcami,
  • Przygotowywanie i wdrażanie procedur zapewniających wysoką jakość serwisu oraz zgodność z obowiązującymi normami.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o kierunku Budownictwo,
  • Praktyka zawodowa na budowie – mile widziane doświadczenie min. 5 lat,
  • Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń,
  • Doświadczenie w pracy w serwisie gwarancyjnym u Generalnego Wykonawcy,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem,
  • Biegła znajomość pakietu MsOffice,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Inicjatywa w działaniu, decyzyjność, samodzielność, skrupulatność.
Gwarantujemy:
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B do wyboru,
  • Wynagrodzenie na poziomie 8 000 – 11 000 zł netto,
  • Premie,
  • Bezpłatne szkolenia branżowe,
  • Możliwość rozwoju ścieżki zawodowej,
  • Wyposażenie stanowiska pracy,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Auto służbowe,
  • Karta Multisport,
  • Wyjazdy integracyjne.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ig@pracownicybudowlani.pl kontakt telefoniczny – 530- 685-868  (Iza)

KRAZ 13 471

Lokalizacja

Miejscowość: Jelenia Góra
Województwo:
dolnośląskie
Kraj:
Polska
Kategoria:
Typ transakcji:
Inne
Miejscowość:
Dodano: 28.08.2024, 13:49
Wyświetleń: 18
ID ogłoszenia: 1154

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:
Kategoria:
Inne

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Zobacz wszystkie